Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
-jak na to

Pozor-our contact: Philatelieeu@seznam.cz

 

Zájemci o mezinárodní spolupráci kliknou na kontakt u mezinárodní výměny/sekce annonce-how for it/.                  

 Vítejte u nás.Pojďte s námi společně poznávat svět pomocí našich stránek.Objevte kouzelný svět poštovních známek a pohlednic.Na nich najdete umění,historii,poučíte se v zeměpise a přírodopise,poznáte nové kamarády.Cena známek stoupá a navíc se vám může dostat do sbírky některá rarita/takových případů je mnoho/,takže se jedná o výhodnou investici.Již naši dědové věděli,že se sbírky dědí z generace na generaci.

Jak na to

1.krok-poproste někoho z okolí/spolužáky,paní úřednici,rodiče atd/,aby vám známky vystřihovali z korespondence.Vy je ve vodě nechte odlepit-nepoškodit!

2.krok-vyberte si téma,které chcete sbírat.Například flora,fauna,sport,stavby,dopravní prostředky,umění,osobnosti atd.Ostatní známky nabídněte na výměnu nebo prodej/můžete i pomocí našich stránek/.Nesbírejte všechno,sbírka musí reprezentovat  a být utříděná-přehledná.Známky berte pinzetou,musí být v perfektním stavu,jinak jsou bezcenné-pozor na to!

3.krok- kontaktujte partnera ,kterého najdete  buď u nás,nebo na našich přátelských linkách /když kliknete  zde nahoře na sekci annonce -how for it /pomocí emailu uvedeným jazykem a navíc si zadejte svůj inzerát stejným způsobem  a nabídněte- výměnu apod.

4.krok- budete potřebovat zásobník na známky a později ještě lupu a pinzetu.Protože je to drahé,umožníme vám nákup zprostředkovaně na celostátním setkání sběratelů každé dva měsíce.

5.krok-od března budeme z tohoto setkání přinášet pravidelné obrazové zpravodajství.Vy si vyberete ,my dodáme kontakt a vy se vyrovnáte /známky a filatelistické pomůcky/Můžete ale nakoupit opět bez rizika naším prostřednictvím.To záleží na vás.

6.krok-své cennější věci můžete nabídnout  na prodej zde .Pošlete nám mailem fotku,my vystavíme,zájemci nabídnou cenu.Nejpozději po dvou měsících zprostředkujeme kontakt.

Vy se vyrovnáte mezi sebou.Pokud máte nedůvěru,můžete se vyrovnat naším prostřednictvím/kontaktem/.Můžete si nakoupit nejlevněji také ve výběru ze setkání sběratelů. Přejeme vám mnoho úspěchů.

Vlastní annonce cz emailové adresy na našem kontaktu Philatelieeu@seznam.cz

 

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek